Spektakl bajkowy oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem

Kontakt

Miejskie Przedszkole nr 12
Al. płk. Szczepańskiego 2
tel.: 16 621 11 73
e-mail: przedszkole.12@vp.pl

Spektakl bajkowy oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem

     Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie.
7 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego „Gościa” dzieci z wielkim zainteresowaniem
obejrzały spektakl bajkowy w wykonaniu aktorów teatru BAZYL – ART. Razem z głównym bohaterem poszukiwali Świętego Mikołaja, aby mu oddać zgubiony worek z listami od dzieci.
Misja okazała się bardzo trudna, bo nikt tak naprawdę nie wiedział, gdzie mieszka Mikołaj. Przedszkolaki pomagały bohaterowi  wyjść z opałów w trakcie tej podróży, która zakończyła się szczęśliwie – zagubiony worek z listami dotarł do Mikołaja.

Po zakończonym spektaklu  dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny,
jak Święty Mikołaj we własnej osobie.
Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!
Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.
Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości.
ob_4f69cc0d92c1d2ab925ab2f67ac0451c_0066-gif